تبلیغات
سهامداران بانک ملت - وعده دیدار ما نشست معارفه بانک ملت

وعده دیدار ما نشست معارفه بانک ملت

سه شنبه 22 بهمن 1387  11:55 ق.ظ

نشست معارفه بانک ملت برای ورود به بورس چهارشنبه برگزار می شود
نشست معارفه بانک ملت برای ورود به بورس اوراق بهادار عصر چهارشنبه 23 بهمن ماه سال جاری در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.
به گزارش روز دوشنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در طول این نشست که با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد این بانک تشکیل می شود، اطلاعات لازم در مورد عملکرد گذشته، ‌حال و آینده این بانک ملت ارایه و توانمندی ها و برنامه های آتی آن برای حاضران تشریح خواهد شد.
براساس این گزارش، پاسخگویی به پرسش های فعالان بازار سرمایه و متقاضیان خرید سهام بانک ملت نیز بخشی دیگر از این جلسه خواهد بود.
در نشست معارفه بانک ملت شرکت های کارگزاری، سرمایه گذاری ها، نهادهای فعال در بازار سرمایه و ‌نمایندگان رسانه های عمومی نیز حضور خواهند داشت.
بانک ملت نخستین بانک دولتی است که در بورس و اوراق بهادار پذیرش و نام آن ثبت شده است و بزودی پنج درصد سهام آن برای کشف قیمت عرضه عمومی خواهد شد.
بانک ملت براساس رای صادره از سوی مجمع عمومی بانک در جلسه 28 آذر ماه 1358 و با مجوز حاصل از ماده 17 لایحه قانونی اداره امور بانک ها با سرمایه اولیه 5/33 میلیارد ریال و از ادغام 10 بانک خصوصی قبل از انقلاب ایجاد شد و هم اکنون با سرمایه ای معادل 13 هزار و 100 میلیارد ریال به عنوان دومین بانک بزرگ کشور، انواع خدمات بانکی را به متقاضیان ارایه می کند.
با ورود بانک ملت به بورس و اوراق بهادار این بانک به بزرگترین بانک خصوصی کشور به بیش از دو هزار و 300 شعبه و واحد خدمات بانکی تبدیل خواهد شد.
قول می دهیم در صورت دسترسی اخبار مربوط به این نشست را تقدیمتان کنیم

نوشته شده توسط: متصدی امور بانکی | آخرین ویرایش:- | نظرات ()